اخبار خودرواخبار خودروهای جهان
موضوعات داغ

آئودی RS5 اسپرت‌بک ۲۰۲۱

آئودی RS5 اسپرت‌بک ۲۰۲۱

تاکنون درباره طراحی نسل جدید ب ام و M3 و M4 سخن‌های زیادی به میان آمده است. خوشبختانه افرادی که به دنبال یک سدان یا کوپه خوش‌ترکیب در بازار هستند گزینه‌های زیادی پیش رو دارند و آئودی RS5 اسپورت بک ۲۰۲۱ شاید زیباترین آن‌ها باشد.

آئودی در بخش جلوی این خودرو از جلوپنجره تک فریم پهن‌تر و تخت‌تر استفاده کرده و طرح مشکی براق را روی آن بکار برده است. از دیگر تغییرات این خودرو برای مدل سال ۲۰۲۱ می‌توان به رکاب‌های جانبی جدید، دیفیوزر عقب، سه ورودی بالای جلوپنجره و چراغ‌های جلو و عقب LED اشاره کرد.

RS5 اسپرت‌بکی که در ویدئو خواهید دید از رنگ سبز سونوما سود برده و به رینگ‌های ۲۰ اینچی با طرح برنز مات مجهز است. ترکیب رنگی بدنه و رینگ‌ها واقعاً چشم‌نواز است.

این خودرو همچنین از پکیج فیبر کربن سود برده و هیبت فوق‌العاده‌ای در جاده دارد. شاید این خودرو به اندازه جدیدترین نسخه از RS7 گیرا نباشد اما همچنان توجهات را به خود جلب می‌کند.

نیروبخش RS5 اسپرت‌بک فیس لیفت پیشرانه ۶ سیلندر ۲.۹ لیتری توئین توربویی است که قدرت ۴۴۴ اسبی و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری تولید می‌کند. این پیشرانه به یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک مجهز است.

علاوه بر نگاهی از نزدیک‌تر، شتاب گیری RS5 اسپورت بک ۲۰۲۱ را می‌توانید در این ویدئو تماشا کنید.

[دانلود ویدئو]

دکمه بازگشت به بالا