اخبار خودرواخبار خودرو های چینیمعرفی خودرومعرفی خودروهای چینی

معرفی ترامپچی GS8S مدل 2020

ترامپچی GS8S

طی این فیس‌لیفت، دماغهٔ GS7 که حالا GS8S نام گرفته بازطراحی شده و کمی عضلانی‌تر از قبل به نظر می‌رسد. این طراحی جدید به استایل خودرو نمایی مردانه‌تر بخشیده که می‌تواند برای طرفداران کراس‌اوورهای بزرگ خوشایند باشد؛ اما برجسته‌ترین تغییر در بخش جلویی GS8S جلوپنجرهٔ جدید آن است که کمی بزرگ‌تر از قبل شده و طرح آبشاری جدیدی با نمای سه‌بعدی در آن کار شده است. علاوه بر این، تغییراتی هم در سپر و ورودی‌های هوای درون آن به چشم می‌خورد.

در بخش عقبی خودرو اما به‌جز سپر جدید تغییر چشمگیر دیگری دیده نمی‌شود. این سپر جدید طرحی سه‌بعدی دارد و یک صفحهٔ محافظ نقره‌ای هم در پایین آن نصب شده که دو سر اگزوز افقی مستطیلی از آن بیرون آمده است. این کراس‌اوور بروز شدهٔ ترامپچی 4,740 میلی‌متر طول، 1,910 میلی‌متر عرض و 1,775 میلی‌متر ارتفاع دارد که این یعنی طول آن 10 میلی‌متر نسبت به GS7 افزایش یافته است. این درحالی‌که است که GS8 معمولی سه ردیفه 4,835 میلی‌متر طول دارد.

طی این فیس‌لیفت در داخل GS8S هم تغییراتی صورت گرفته که کابین آن‌را مدرن‌تر و جذاب‌تر از قبل کرده است. در اینجا طراحی کلی داشبورد، غربیلک فرمان، دریچه‌های تهویه و کنسول میانی همگی تغییر کرده‌اند اما در میانهٔ داشبورد خودرو همچنان همان نمایشگر 10.1 اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی قرار گرفته است. بااین‌حال گفته شده تیپ‌های بالاتر به صفحه آمپر تمام دیجیتالی 12.3 اینچی مجهز خواهند بود.

زیر کاپوت GS8S یک موتور 2 لیتری چهار سیلندر توربو قرار گرفته که 252 اسب بخار قدرت تولید می‌کند و این نیرو را از طریق یک گیربکس شش سرعتهٔ AMT ساخت آیسین به چرخ‌ها تحویل می‌دهد. ترامپچی GS8S جدید با قیمتی از 158 هزار یوآن معادل 22,300 دلار تا 192,800 یوآن معادل 27,200 دلار به بازار چین عرضه می‌شود.

 

دکمه بازگشت به بالا