اخبار خودرواخبار خودروهای جهانخرید خودروی کارشناسیمعرفی خودروهای خارجی

معرفی تویوتا لندکروزر 1984

کمپانی FJ به عنوان پیشروی امر بازسازی و ارتقای مدل‌های تویوتا FJ لندکروزر شناخته می‌شود چراکه پروژه‌های زیادی را روی این خودروها پیاده کرده است. خودرویی هم مشاهده می‌کنید جدیدترین پروژه‌ی این شرکت محسوب می‌شود.

این آفرودر که با کد G43-S شناخته می‌شود کاملاً توسط FJ پیاده شده و بدنه و شاسی تا آخرین پیچ و مهره از همدیگر باز شده است. از اینجا به بعد اصلاحات خودرو شروع شده تا لندکروزر کلاسیک پذیرای قطعات جدید شود. از جمله این قطعات جدید می‌توان به پیشرانه 6 سیلندر 4 لیتری تویوتا اشاره کرد که با سوپرشارژر منگوسن ارتقا یافته و قدرت فراتر از 320 اسب بخاری دارد.

تویوتای موردبحث همچنین دارای فرمان هیدرولیک ارتقا یافته، ترمزهای دیسکی، گیربکس 5 سرعته دستی جدید، سیستم تهویه مطبوع، سیستم تعلیق مدرن، سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ، کنترل کشش و پایداری، دیفرانسیل‌های قفل شونده و چراغ‌های LED می‌باشد.

بخش اعظم پانل‌های بدنه نیز جدید بوده و از فلز گالوانیزه و رنگ بدنه‌ی آبی روشن (یا خاکستری؟!) تشکیل شده است. داخل کابین هم داستان دیگری داشته و در این بخش شاهد سیستم صوتی سفارشی، دوربین دنده‌عقب، پوشش چرم روی صندلی‌ها، پشت آمپرهای جدید و… خواهید بود. در بخش عقب نیز یک جفت صندلی نیمکتی با چرم قرمز نصب شده است. پوشش سقف سفیدرنگ نیز بر جذابیت‌های کابین افزوده است.

فعلاً قیمت این خودرو مشخص نشده اما کارکرد خودرو از زمان دگرگونی کامل تاکنون تنها 3291 کیلومتر ذکر شده است.

دکمه بازگشت به بالا