اخبار خودرواخبار خودرو های چینی

معرفی خودروی RC-5W بائوجون

شرکت بائوجون که تحت تملک سایک-جنرال موتورز-وولینگ می‌باشد در سال جاری 6 محصول جدید را عرضه خواهد کرد که یکی از آن‌ها خانواده‌ی RC-5 است که شامل مدل لیفت بک و استیشن با نام RC-5W می‌باشد.

این یک خودروی کامپکت است و اگر می‌خواهید ابعاد آن را حدس بزنید می‌توانید به گلف استیشن فکر کنید. همانند برادر لیفت بک، نسخه استیشن دارای زبان طراحی جدید این شرکت که باعث شده محصولی نسبتاً مدرن خلق شود.

در نمای جلو طراحی جدای چراغ‌ها با دیلایت های افقی نازک در کناره‌ها جلب‌توجه می‌کند. جلوپنجره نیز ما را به یاد مینی ون RM-5 می‌اندازد.

برخلاف مدل لیفت بک، RC-5W دارای ستون‌های D مشکی‌رنگ است تا ظاهر شناوری برای سقف ایجاد شود. در بخش عقب نیز یک جفت چراغ کوچک با نوار مشکی‌رنگی دیده می‌شود که باعث اتصال چراغ‌ها به یکدیگر شده است. در واقع به نظر می‌رسد همین خطوط افقی تأکید اصلی را در بخش عقب دارند.

گفته می‌شود طول/عرض/ارتفاع این خودرو به ترتیب برابر با 4685/1806/1485 میلی‌متر بوده و فاصله بین محوری آن نیز 2700 میلی‌متر اعلام‌ شده است. ابعاد این خودرو تا حدی مشابه گلف استیشن یا اشکودا اوکتاویا استیت است.

از نظر تجهیزات کمبودی وجود نداشته و می‌توان آن را با سانروف، تکنولوژی دستیار راننده، سیستم دوربین محیطی و… سفارش داد. نیروبخش این خودرو نیز پیشرانه 1.5 لیتری توربو با قدرت 145 اسب بخار بوده و مصرف سوخت آن نیز 6.8 لیتر در هر صد کیلومتر اعلام شده است.

دکمه بازگشت به بالا